Slideshow shadow

Dane teleadresowe

Dom Pomocy Społecznej im. Świętego Brata Alberta w Kielcach
Ul. Żeromskiego 4/6
25-369 Kielce

Centrala – (41) 36 76 673
Fax -  (41) 36 76 957


Dyrektor Domu

Alina Rogula
(41) 36 76 322
alina.rogula@dpsalberta.pl

Dział Finansowo – Księgowy

Główny Księgowy Przemysław Grabowski
(41) 36 76 673 wew. 223, Księgowość – 222
przemyslaw.grabowski@dpsalberta.pl

Dział Administracyjno – Gospodarczy

Kierownik Działu Administracyjno – Gospodarczego Małgorzata Zarzycka-Boruń
(41) 36 76 673 wew. 220
malgorzata.zarzycka@dpsalberta.pl

Kadry

Główny Specjalista ds. Osobowych i Płac Monika Bijata
(41) 36 76 673 wew. 205
monika.bijata@dpsalberta.pl

Dział Socjalno – Terapeutyczny

Kierownik Działu Socjalno – Terapeutycznego Magdalena Papier
(041) 36 76 673 wew. 208
magdalena.papier@dpsalberta.pl

Pracownik Socjalny Anna Zaleśna
(41) 36 76 673 wew. 208
anna.zalesna@dpsalberta.pl

Pracownik Socjalny Dorota Kozłowska
(41) 36 76 673 wew. 208
dorota.kozlowska@dpsalberta.pl

Dział Medyczno – Rehabilitacyjny

Kierownik Działu Medyczno – Rehabilitacyjnego Monika Paryska
(41) 36 76 673 wew. 228
monika.paryska@dpsalberta.pl

Dział Żywienia

Kierownik Działu Żywienia Jolanta Wrona
(41) 36 76 673 wew. 221
jolanta.wrona@dpsalberta.pl

Oddział I

Koordynator działu Małgorzata Grzybowska
(41) 36 76 673 wew. 213
malgorzata.grzybowska@dpsalberta.pl

Oddział II

Koordynator działu Małgorzata Zygadlewicz
(41) 36 76 673 wew. 225
malgorzata.zygadlewicz@dpsalberta.pl

Oddział III

Koordynator działu Aneta Dobosz
(41) 36 76 673 wew. 215
aneta.dobosz@dpsalberta.pl

Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej

należących do Domu Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta w Kielcach z siedzibą  przy ul. Krzemionkowej 1

Edyta Kasprzyk
edyta.kasprzyk@dpsalberta.pl

Formularz kontaktowy